Показання для застосування

  • Для чоловіків, охочих посилити свою чоловічу силу і мати завжди гарний настрій, пропонуємо програму «Чоловіче здоров’я»
Завантажити урологічну програму

Консультації, діагностичні дослідження та лікувальні процедури, що входять в програму

 

Найменування процедур кількість послуг на 7 днів кількість послуг на 14 днів кількість послуг на 21 днів
консультації
Консультація уролога 1 1 1
Повторний прийом лікаря 1 2 3
Консультація психотерапевта 1 1 1
Консультація проктолога + ректроманоскопія 1 1 1
діагностичні обстеження
Загальний аналіз крові 1 1 1
Загальний аналіз сечі 1 1 1
Біохімічний аналіз крові 1 1 1
Елекрокардіограма 1 1 1
лікувальні процедури
УЗД органів сечовидільної системи з визначенням залишкової сечі (нирки, сечовий міхур, простата) 1 1 1
Лікувальні ванни (перлинні або мінерально-хвойні) 3 6 9
Фізіотерапія (лезеротерапія на область простати або ампліпульс на область промежини) 3 6 9
Озокерито-грязелікування 3 6 9
висхідний душ 3 6 9
Мікроклізми з відваром ромашки 3 6 9
Масаж простати 5 10 12
Прийом мінеральних вод курорту Трускавець 7 14 21

 

Імовірність очікуваного ефекту представляється з урахуванням співпраці пацієнта з лікарем, а також від тривалості лікування і від сукупності основного діагнозу і супутньої патології.

Повноцінне статеве життя – найважливіший компонент фізичного і духовного здоров’я кожної людини. Сьогодні, коли можливості медицини надзвичайно широкі,практично безмежні, жоден чоловік не повинен таємно страждати від нестачі чоловічої сили. Основна перешкода, що стоїть на шляху до лікування, – це несміливість чоловіків при розмові з лікарем про свою проблему. Проблеми з чоловічою силою в більшості випадків легко піддаються лікуванню незалежно від причин, що їх викликали. Тому з різними проблемами чоловічої сили легко і просто зможе допомогти спеціальна програма «Чоловіче здоров’я» у Трускавці від готельно-санаторного комплексу «Дніпро-Бескид».

Особливості програми «Чоловіче здоров’я»

Відмінним способом допомогти зберегти чоловічу силу стане лікувальний курс «Чоловіче здоров’я» від готельно-санаторного комплексу «Дніпро-Бескид». Ця програма може бути розрахована на 7,14 і 21 днів відпочинку та лікування. Від тривалості лікувальної путівки залежить основна кількість проходження призначених лікарів і процедур. Тому, якщо Ви бажаєте пройти повний лікувальний курс і відмінно відпочити, вибирайте одразу 21 день і насолоджуйтесь відмінним відпочинком і високопрофесійною допомогою лікарів «Дніпро-Бескид».

Наша програма «Чоловіче здоров’я» відрізняється від інших великим переліком лікувальних процедур, серед яких Ви зможете знайти:

  1. Лікування озокеритом. Ця процедура має протизапальну та спазмолітину дію, що діє на організм людини поліпшенням кровообігу і видаленням шкідливих токсинів;
  2. Лікувальні ванни з додаванням перлинної технології або мінерально-хвойних речовин, що стимулюють кровообіг та усувають болі у спині та ознаки ревматизму;
  3. Грязелікування
  4. Фізіотерапія та лазеротерапія на область промежини.
  5. Висхідний душ з використанням лікувальних вод. Ця процедура має протизапальну та болезаспокійливу дію, добре впливаючи на чоловічу силу;
  6. Відмінним доповненням до процедури лікування висхідним душем також є такі процедури як масаж простати та мікроклізми з відваром ромашки;

Відвідавши санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Безкид» Ви добре відчуєте, що легке та дієве покращення чоловічої сили на курорті Трускавець можливо!