Показання для застосування

  • Хочете мати гарні і здорові ніжки? Пропонуємо програму «Здорові ніжки»
Завантажити урологічну програму

Консультації, діагностичні дослідження та лікувальні процедури, що входять в програму

 

Найменування процедур

 

кількість послуг на 7 днів

кількість послуг на 14 днів

кількість послуг на 21 днів

консультації

Первинний прийом лікаря

1

1

1

Повторний прийом лікаря

1

2

3

діагностичні обстеження

Загальний аналіз крові

1

1

1

Загальний аналіз сечі

1

1

1

Елекрокардіограмма

1

1

1

лікувальні процедури

Бальнеотерапія (прийняття ванн з морською сіллю)

3

6

9

Вихрові радонові ванни

3

6

9

магнітотерапія гомілок

3

6

9

лазерний душ

3

6

9

Всім чудово відомо, що для багатьох дівчат красиві і здорові ніжки є особливим предметом який кожна представниця прекрасної статі бажає зберегти такими на довгі роки. Та красиві й здорові ніжки важливі не тільки для дівчат, але й для чоловіків,які піклуються про своє здоров’я. Тому, у курортному місті Трускавець висококваліфіковані лікарі санаторно-готельного комплексу розробили спеціальну лікувально-профілактичну програму «Здорові ніжки» для чоловіків та жінок які бажають відчувати свої ніжки легкими та здоровими.

Особливості лікувальної програми «Здорові ніжки»

Перш ніж придбати путівку за такою лікувальною програмою як «Здорові ніжки» необхідно визначитися з кількістю днів перебування на найвідомішому українському курорті у санаторно-готельному комплексі «Дніпро-Бескид», бо саме від кількості днів путівки залежить скільки разів Ви відвідаєте профільного лікаря і скільки отримаєте лікувальних процедур.

Як говорилося раніше складена фахівцями лікувальна програма «Здорові ніжки» складається з 3-х взаємодоповнюючих блоків у вигляді первинної та повторної консультації профільного лікаря, обов’язкового діагностичного обстеження та лікувально-профілактичних процедур.

Найцікавішим в цій програмі є саме лікувальні процедури, які Ви зможете отримати тільки в Трускавці у нашому санаторно-готельному комплексі “Дніпро-Бескид”. Придбавши путівку Ви зможете відвідати такі лікувальні процедури як:

  • бальнеотерапія, бальнеотерапія яка допоможе відновитися організму і протистояти негативним зовнішнім впливам на організм;
  • вихрові ванни, які за дією схожі на джакузі і підвищують кровообіг, покращують тонус вен і зменшує важку втому у ногах;
  • Магнітотерапія гомілок;
  • Лазерний душ з використанням червоного лазера покращує мікроциркуляцію крові в судинах, видаляє шлакові продукти обміну з організму, у тому числі хвороботворних бактерій.

Тому, як Ви могли зрозуміти з вищесказаного, можна з упевненістю сказати що з програмою «Здорові ніжки» лікування проблем ніг у Трускавці стане не тільки не рутинним лікуванням, а й чудовим відпочинком на бальнеологічному курорті.