Показання для застосування

 • Хочете мати красиву поставу, позбутися втоми і болю в спині, полегшити рух в суглобах і в хребті – пропонуємо програму «Здоровий хребет»
Завантажити урологічну програму

Консультації, діагностичні дослідження та лікувальні процедури, що входять в програму

 

Найменування процедур кількість послуг на 7 днів кількість послуг на 14 днів кількість послуг на 21 днів
консультації
Первинна консультація терапевта 1 1 1
Повторний прийом лікаря 1 2 3
Консультація невропатолога (за показаннями) 1 1 1
діагностичні обстеження
Аналіз крові на ревмопроби 1 1 1
Загальний аналіз крові 1 1 1
Загальний аналіз сечі 1 1 1
електрокардіограма 1 1 1
лікувальні процедури
Бальнеотерапія, (прийняття ванн з валеріаною) розмарином, радонові, сірководневі ванни 3 6 9
Лікувальна фізкультура 5 10 10
Заняття на профілакторі Євмінова 5 10 10
Ручний масаж спини 20 хв. 3 6 9
Фінська сауна 1,5ч з басейном 3 6 9
Прийом мінеральних вод курорту Трускавець – “Нафтуся”, Джерело №1 7 14 21
нордична ходьба 5 10 15

 

Імовірність очікуваного ефекту представляється з урахуванням співпраці пацієнта з лікарем, а також від тривалості лікування і від сукупності основного діагнозу і супутньої патології.

Сьогодні найбільшою проблемою сучасності можна назвати захворювання опорно-рухової системи, тому що ця хвороба виникає у багатьох людей які мають малорухомий, сидячий спосіб життя.

Тому, якщо Ви бажаєте позбутися втоми та ниючих болів у спині, приїжджайте у курортне місто Трускавець, де лікарі санаторно-готельного комплексу «Дніпро-Бескид» розробили спеціальній лікувальний курс «Здоровий хребет». Ця лікувальна програма розрахована на людей, які бажають бути здоровими і мати струнку, величну поставу.

Переваги та особливості лікувальної програми «Здоровий хребет»

Лікувальна програма «Здоровий хребет» має велику кількість процедур, першою з яких є консультація терапевта після якої лікар може призначити спеціальну додаткову консультацію невропатолога. Також після першої консультацій лікаря відпочиваючого відправляють на спеціальні діагностичні обстеження, які потрібні для встановлення точного діагнозу. Тому, пацієнт – відпочиваючий повинен пройти такі обов’язкові обстеження як:

   • аналіз крові на ревмопроби;
   • загальний аналіз сечі та крові;
   • електрокардіограму.

Пройшовши обстеження відпочиваючий санаторія отримує показання на лікувальні процедури, які спрямовані на лікування болі у спині і виправлення постави.

Особливості процедур програми «Здоровий хребет»

Програма «Здоровий хребет» включає в себе сім основних лікувальних процедур, покликаних поліпшити стан відпочиваючого і виправити поставу. Але ці процедури не такі як важчає більшість людей – велика кількість таблеток, вживання мінеральних вод курорту та кілька занять ЛФК. Так, деякі процедури з цього списку ми все ж маємо, але вони дійсно потрібні для покращення стану. Окрім прийняття вод та лікувально-фізичної культури спеціалісти санаторію «Дніпро-Бескид» призначають відпочиваючим такі приємні лікувальні процедури:

   • Бальнеотерапія з валеріаною, розмарином і радонові або сірководневі ванни
   • Заняття на профілакторі Євмінова, які допоможуть розвантажити у легкому, режимі між хребцеві суглоби та нормалізують тонус спазмованих м’язів;
   • Ручний масаж спини,розрахований на 20 хвилин 3, 6 або 9 разів в залежності від тривалості придбаної путівки у санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид»;
   • Релаксуючий відпочинок у фінській сауні з басейном;
   • Заняття популярною скандинавською ходьбою.

Після проходження усіх цих процедур ми гарантуємо, що Ви відчуєте полегшення и залишитесь задоволеними.