Курорт Трускавец

О Трускавце

Если Вы мечтаете об отдыхе на европейском уровне, но при этом по доступным рядовому Украинская ценам, стоит обратить свое внимание на небольшой, но живописный украинский городок Трускавец.

Трускавец считался мировой здравницей уже в конце 18 века, сюда приезжали гости из разных стран, чтобы насытиться чрезвычайно красивой природой города, насладиться его чистым воздухом и напиться чистейшей минеральной водой.

Сейчас как отдых, так и лечение в Трускавце пользуются большим спросом. В чем причина такой популярности, и на что нужно обратить внимание тем, кто собирается провести свой следующий отпуск в Трускавце?

Фото Трускавца

Бронируйте сейчас

Шановні гості!
Незважаючи на загальну ситуацію з коронавірусом в Україні, курорт Трускавець та СГК “Дніпро-Бескид” зокрема, працюють в штатному режимі. Ми стали першим санаторієм у Трускавці десь весь персонал пройшов всі етапи вакцинування, також дотримуються всі необхідні норми безпеки.

Чому варто вибрати СГК “Дніпро-Бескид” саме зараз?
 
  • Весь персонал санаторію пройшов вакцинацію
  • Тільки у нас доступна унікальна Нафтуся з помірецького джерела, яка має в 10 разів більшу концентрацію органічних речовин, що сприяє більш ефективному оздоровленню та зміцненню імунітету людини.
  • Тільки у нас оздоровлення проходить з використанням унікальних мінеральних сірководневих ванн з джерела №123
  • В СГК “Дніпро-Бескид” одна з найбільших лікувально-діагностичних баз Трускавця
  • Прийом мінеральних вод відбувається в першому в Європі бюветі з системою безконтактного доступу. 
  • Весь медичний персонал санаторію має вищу кваліфікацію і у нас працює найбільше докторів та кандидатів наук серед санаторіїв Трускавця. 
 Не зволікайте, почніть піклуватись про зміцнення власного здоров’я сьогодні. 
Предыдущая
Следующая