Лікувальні ванни з екстрактами трав

Ванни з екстрактом лікувальних трав

Лікувальні трави повсюдно використовуються в багатьох державах. Зубна паста, бальзами, шампуні, ополіскувачі рота, ароматичні масла – все це при своєчасно застосуванні не тільки дозволяє слідувати гігієнічним правилам, але також позитивно позначиться на самопочутті людини. Унікальний квітковий букет заспокоює шкіру, сприяє загоєнню ран, нормалізує психічний стан, відновлює структуру волосся.

Як домогтися більше впливу лікувальних трав на організм?

Пропонуємо звернути увагу на ванни з екстрактом лікувальних трав Трускавець, користуються особливим попитом. Поєднання класичної лазні на свіжому повітрі при використанні лікувальних трав дозволяє зняти напругу, почати регенерацію тканин, усувати неприємні думки. Таке точно слід спробувати, якщо раніше навіть не доводилося чути про подібні процедурах!

Користь ванн на лікувальних травах Трускавця

Безумовно, можна вдатися до традиційних водних процедур, просто додавши потрібні трав’яні екстракти. Однак поки на ванни з екстрактом лікувальних трав ціни залишаються прийнятними, навіщо вдаватися до настільки малоефективного методу. Необхідно дотримуватися всю технології релаксу, починаючи температурою води, закінчуючи обстановкою. Посеред захоплюючих гірських пейзажів такі ванни з екстрактом лікувальних трав Трускавець тільки підсилює початковий ефект, наповнюючи організм неймовірним запасом енергії.

Більш того, контроль з боку фахівця дозволяє отримати від подібних процедур максимальну користь. Все, що потрібно, це розслабитися і налаштуватися на повний релакс, успішно відкидаючи в сторону всю повсякденну рутину. Сьогодні ванни з лікувальними травами Трускавець привертають увагу не тільки українців, але також багатьох іноземних туристів. Відмінні розцінки, комфортабельні умови, першокласне сервісне обслуговування – все це нікого не залишає розчарованим!

Оздоровчі санаторії з ваннами на лікувальних травах – приїжджайте всією сім’єю!

Неодмінно зверніть увагу на оздоровчі санаторії Трускавця, де вийде гарненько відпочити в будь-який час року. Запропоновані ванни з лікувальними травами в Трускавці запам’ятаються на багато років, а отриманий ефект бадьорості збережеться для подальшого дослідження природи Карпат!

Вам был полезен материал? Поделитесь им с друзьями
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на email
Email
Поділитися на print
Print

Бронируйте сейчас

Бронюйте зараз

Шановні гості!
Незважаючи на загальну ситуацію з коронавірусом в Україні, курорт Трускавець та СГК “Дніпро-Бескид” зокрема, працюють в штатному режимі. Ми стали першим санаторієм у Трускавці десь весь персонал пройшов всі етапи вакцинування, також дотримуються всі необхідні норми безпеки.

Чому варто вибрати СГК “Дніпро-Бескид” саме зараз?
 
  • Весь персонал санаторію пройшов вакцинацію
  • Тільки у нас доступна унікальна Нафтуся з помірецького джерела, яка має в 10 разів більшу концентрацію органічних речовин, що сприяє більш ефективному оздоровленню та зміцненню імунітету людини.
  • Тільки у нас оздоровлення проходить з використанням унікальних мінеральних сірководневих ванн з джерела №123
  • В СГК “Дніпро-Бескид” одна з найбільших лікувально-діагностичних баз Трускавця
  • Прийом мінеральних вод відбувається в першому в Європі бюветі з системою безконтактного доступу. 
  • Весь медичний персонал санаторію має вищу кваліфікацію і у нас працює найбільше докторів та кандидатів наук серед санаторіїв Трускавця. 
 Не зволікайте, почніть піклуватись про зміцнення власного здоров’я сьогодні. 
Попередній
Далі