Лікування за допомогою грязі Мертвого моря

Грязьові аплікації з грязями Мертвого моря

Грязьові ванни протягом десятків років вважаються ефективної лікувальної терапією. Унікальність такого методу криється у вкрай малій зернистості бруду (приблизно 45 мікрон), завдяки чому вона стає максимально ідентичною мазі, використовуваної в косметичних цілях. Саме тому грязьові аплікації з брудом Мертвого моря настійно рекомендуються всім тим, хто хоче позбутися від вікових змін шкіри.

Особливості грязьових аплікацій Мертвого моря

Грязь Мертвого моря істотно відрізняється від звичайної бруду, що з’являється при інтенсивних дощах. Вони містять у собі біохімічний комплекс, повністю натуральний і без будь-яких добавок. Наноситься грязі Мертвого моря в санаторії Трускавець дуже легко, зберігаючи тепло. Адаптація організму почнеться негайно, завдяки чому активується мікроциркуляція крові, тканинне дихання, регенераційні процеси. Нормалізація роботи потових, сальних залоз + відновлення росту волосся – все це також є заслугою вищепредставленими компонента.

Практика показує, що грязі Мертвого моря в Трускавці вже з перших застосувань дозволяє досягти відчутних результатів для організму. При тривалій лікувальної терапії негативний вплив багатьох хвороб, пов’язані зі станом шкіри, вдасться мінімізувати. Насолодитися комплексним релаксом, поки будуть відбуватися загоюють процеси, можна в оздоровчих санаторіях Трускавця. Тут кожна людина зможе відмінно провести вихідні або відпустку, далеко від повсякденної метушні.

Застосування грязів Мертвого моря

Передбачено вплив бруду в наступних випадках:

  1. Зняття стресу, нормалізація психологічного стану, профілактика захворювань.
  2. Боротьба з целюлітом, в’ялістю шкіри.
  3. Протидія надмірної ваги.

Підручні пристосування для всіх випадків будуть однаковими, проте методика того, як застосовується бруд мертвого моря для суглобів Трускавець, відрізняється. Принципово важливо звертатися за послугами грязьових обгортань виключно до професіоналів. Знайти якісні послуги за помірними розцінками завжди вийде в оздоровчих санаторіях Трускавця, розташованих поблизу українських Карпат.

Якщо вважаєте, ніби озокеритові аплікації з брудом Мертвого моря не настільки ефективні, тоді ознайомтеся з реальними відгуками людей, які пройшли через подібні процедури. Грязьові обгортання вибирають не тільки пересічні громадяни, але також представники шоу-бізнесу, чия зовнішність повинна бути бездоганною!

Вам был полезен материал? Поделитесь им с друзьями
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на email
Email
Поділитися на print
Print

Бронируйте сейчас

Бронюйте зараз

Шановні гості!
Незважаючи на загальну ситуацію з коронавірусом в Україні, курорт Трускавець та СГК “Дніпро-Бескид” зокрема, працюють в штатному режимі. Ми стали першим санаторієм у Трускавці десь весь персонал пройшов всі етапи вакцинування, також дотримуються всі необхідні норми безпеки.

Чому варто вибрати СГК “Дніпро-Бескид” саме зараз?
 
  • Весь персонал санаторію пройшов вакцинацію
  • Тільки у нас доступна унікальна Нафтуся з помірецького джерела, яка має в 10 разів більшу концентрацію органічних речовин, що сприяє більш ефективному оздоровленню та зміцненню імунітету людини.
  • Тільки у нас оздоровлення проходить з використанням унікальних мінеральних сірководневих ванн з джерела №123
  • В СГК “Дніпро-Бескид” одна з найбільших лікувально-діагностичних баз Трускавця
  • Прийом мінеральних вод відбувається в першому в Європі бюветі з системою безконтактного доступу. 
  • Весь медичний персонал санаторію має вищу кваліфікацію і у нас працює найбільше докторів та кандидатів наук серед санаторіїв Трускавця. 
 Не зволікайте, почніть піклуватись про зміцнення власного здоров’я сьогодні. 
Попередній
Далі