Відпочинок у Трускавці

Санаторій Дніпро-Бескид пропонує своїм гостям комфортні номери обладнані усім необхідним для відпочинку та лікування у Трускавці.

Кращий український бальнеологічний курорт Трускавець славиться не лише своєю чудодійною лікувальною водою, але і готелями з чудовим номерним фондом, адже при лікуванні тієї чи іншої хвороби важливі не тільки процедури, але і комфорт проживання в готелі чи санаторії.

Тому санаторно-готельний комплекс Денпр-Бескид підготував для своїх відпочиваючих відмінний номерний фонд з одномісними, двомісними напівлюксовими і люксовими кімнатами.

Особливості санаторно-готельного комплексу «Дніпро-Бескид»

Як відомо, санаторно-отельній комплекс складається з готелю Бескид і санаторію Дніпро. Вибравши один з 450 кімнат санаторію Дніпро Ви зможете бути в максимальній близькості до всіх необхідних процедур, призначених за певною лікувальній програмі лікування. Також в санаторії Дніпро є їдальня, басейн і розслаблююча сауна.

Дніпро має трохи більше номерів для розміщення гостей, так як в ньому є 90 одномісних, 140 двомісних, 50 однокімнатних напівлюксів і 9 двокімнатних номерів класу люкс. В результаті виходить 500 номерів на весь готель. в готелі Ви також зможете знайти їдальню, басейн і косметичний салон.

Номери санаторно-готельного комплексу «Дніпро-Бескид»

Практично всі номери мають однакове наповнення за винятком люксових і напівлюксових номерів. Стандартні двомісні або одномісні номери у Трускавці включають в себе невеличкий готельний холодильник, односпальне або двоспальне ліжко і міський телефон, за допомогою якого Ви зможете подзвонити на рецепцію та замовити необхідну послугу. У санвузлі номера знаходиться зручна душова кабінка, туалет, рукомийник і кілька невеликих поличок використовуваних для розміщення невеликих предметів для повсякденного гігієни.

Комфортабельні двохкімнатні напівлюкси і люкси у Трускавці а саме у готельно-санаторному комплексі «Дніпро-Бескид» практично нічим не відрізняються один від одного, так як мають ідентичне наповнення. У полуюксах є зручні односпальні або двоспальні ліжка, холодильник, телевізор свій санвузол з душовою кабінкою і феном. Двокімнатні люкси відрізняються від вищеописаних номерів тільки іншим дизайном і наявністю другої просторої кімнати.