Про нас

Про санаторій «Дніпро-Бескид» Трускавець

СГК «Дніпро-Бескид» – це сучасний санаторно-готельний комплекс з першокласним рівнем сервісу, високопрофесійними медичними кадрами і сучасним медичним обладнанням забезпечує ефективне санаторно-курортне лікування. Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид» налічує санаторій «Дніпро» і готель «Бескид».

Відтворити відео

Унікальні переваги санаторно-готельного комплексу "Дніпро-Бескид"

Помірецька "Нафтуся"

Тільки у нас доступна нова "Нафтуся", яка містить в 10 разів більше органічних речовин і не має аналогів в світі.

Найкраща ціна

Повний пакет послуг від 660 грн/добу. В який входить лікування, харчування. Часто виходить дешевше відпочинку в приватному секторі.

Лікарський склад

У нас працюють 3 з 7 докторів наук в Трускавці і все лікарі мають вищу категорію, 7 заслужених лікарів, працівників охорони здоров'я.

Лікувальна база

Ексклюзивні процедури, єдиний бювет з системою безконтактного доступу в Україні, програма схуднення та ін.

Санаторій «Дніпро»

Розрахований на 500 місць, розташованих в комфортабельних і затишних номерах – одномісних, двомісних, однокімнатних «напівлюкси» і двокімнатних «люксах».

У будівлі санаторію під одним дахом знаходяться спальний і лікувально-діагностичний корпуси, їдальня, бар, кіноконцертний зал, аптека, бібліотека, басейн і сауна, тренажерний зал, унікальний, який не має аналогів в Україні, безконтактний бювет мінеральних вод.

Готель «Бескид»

Готель розрахований на одночасне проживання до 500 осіб – це 90 одномісних і 140 двомісних номерів, а також 50 однокімнатних «напівлюксів» і 9 двокімнатних номерів «люкс».

Інфраструктура готелю – дієтична їдальня, сауна з басейном, косметичний салон, перукарня, кабінети лікарів, масажні кабінети.

Крім того біля санаторію «Дніпро» розташована платна стоянка для автомобілів, в холахобидвох корпусів безкоштовний Wi-Fi інтернет. Урізноманітнити час відпочинку і лікування допоможуть захоплюючі історико-краєзнавчі та розважальні екскурсії в кращі куточки України, екскурсії по курорту Трускавець і тури в Європу.

Санаторій Дніпро-Бескид Трускавець запрошує на лікування та відпочинок як дорослих, так і батьків з дітьми. Сезон відпочинку триває цілий рік.

Бронируйте сейчас

Бронюйте зараз

ВІДКРИТТЯ САНАТОРІЮ ВЖЕ 2 ЛИПНЯ

Шановні гості, ми неймовірно щасливі повідомити про відновлення роботи СГК “Дніпро-Бескид”. За ці довгі місяці ми встигли дуже сильно скучити за вами. Але часу дарма ми не втрачали і виконали велику роботу для того щоб Ваше повернення було максимально комфортним і незабутнім.

До зустрічі в Трускавці.