Курорт Трускавець

Про Трускавець

Якщо Ви мрієте про відпочинок на європейському рівні, але при цьому за доступними пересічному українцю цінами, варто звернути свою увагу на невелике, але мальовниче українське містечко Трускавець.

Трускавець вважався світовою охдоровницею вже в кінці 18 століття, сюди приїжджали гості з різних країн, щоб насититися надзвичайно красивою природою міста, насолодитися його чистим повітрям і напитися найчистішою мінеральною водою.

Зараз як відпочинок, так і лікування в Трускавці користуються великим попитом. У чому причина такої популярності, і на що потрібно звернути увагу тим, хто збирається провести свію наступну відпустку в Трускавці?

Фото Трускавця

Бронируйте сейчас

Бронюйте зараз

Шановні гості!
Незважаючи на загальну ситуацію з коронавірусом в Україні, курорт Трускавець та СГК “Дніпро-Бескид” зокрема, працюють в штатному режимі. Ми стали першим санаторієм у Трускавці десь весь персонал пройшов всі етапи вакцинування, також дотримуються всі необхідні норми безпеки.

Чому варто вибрати СГК “Дніпро-Бескид” саме зараз?
 
  • Весь персонал санаторію пройшов вакцинацію
  • Тільки у нас доступна унікальна Нафтуся з помірецького джерела, яка має в 10 разів більшу концентрацію органічних речовин, що сприяє більш ефективному оздоровленню та зміцненню імунітету людини.
  • Тільки у нас оздоровлення проходить з використанням унікальних мінеральних сірководневих ванн з джерела №123
  • В СГК “Дніпро-Бескид” одна з найбільших лікувально-діагностичних баз Трускавця
  • Прийом мінеральних вод відбувається в першому в Європі бюветі з системою безконтактного доступу. 
  • Весь медичний персонал санаторію має вищу кваліфікацію і у нас працює найбільше докторів та кандидатів наук серед санаторіїв Трускавця. 
 Не зволікайте, почніть піклуватись про зміцнення власного здоров’я сьогодні. 
Попередній
Далі