Конференц-зали Трускавця

Конференц-зали для заходів в Трускавці

Для організації конференції не підійде звичайний актовий зал або кімната з безліччю стільців. Зал повинен бути розташований в будівлі з гарним фасадом і великою парковкою: учасники конференції зберуться всього на один-два дні, і перше враження – найважливіше. Вам знадобиться обладнання для проекції відео, трансляції звуку (можливо, для синхронного перекладу). Буде потрібно окремий простір для реєстрації учасників та кава-брейків. Саме тому є зали, спеціалізовані на проведенні конференцій – вони не здаються під інші види подій. Оренда в них коштує в 1,5-2 рази дорожче. Однак, ви зрозумієте, що це виправдовує себе, якщо спробуєте самі наповнити неспеціалізований зал усім обладнанням, яке необхідне для конференції. Вийде дорожче. Актові, концертні та театральні зали – тут.

Конференц-зали в санаторії “Дніпро-Бескид” – це обладнані просторі зали для презентацій і конференцій. Тут ваш захід пройде на вищому рівні. Замовляйте майданчики на сайті, уточнюйте усі питання, що цікавлять вас і проводьте успішні події.

Кіноконцертний зал санаторію "Дніпро"

У корпусі “Дніпро” розташований великий кіноконцертний зал місткістю до 500 чоловік, обладнаний всім необхідним Світловим і звуковим обладнанням для проведення заходів на найвищому рівні.

Конференц-зал готелю "Бескид"

У готелі “Бескид” розташований затишний конференц-зал місткістю до 50 осіб, обладнаний всім необхідним світловим і звуковим обладнанням для проведення зустрічей і семінарів в Трускавці.

Бронируйте сейчас

Бронюйте зараз

Шановні гості!
Незважаючи на загальну ситуацію з коронавірусом в Україні, курорт Трускавець та СГК “Дніпро-Бескид” зокрема, працюють в штатному режимі. Ми стали першим санаторієм у Трускавці десь весь персонал пройшов всі етапи вакцинування, також дотримуються всі необхідні норми безпеки.

Чому варто вибрати СГК “Дніпро-Бескид” саме зараз?
 
  • Весь персонал санаторію пройшов вакцинацію
  • Тільки у нас доступна унікальна Нафтуся з помірецького джерела, яка має в 10 разів більшу концентрацію органічних речовин, що сприяє більш ефективному оздоровленню та зміцненню імунітету людини.
  • Тільки у нас оздоровлення проходить з використанням унікальних мінеральних сірководневих ванн з джерела №123
  • В СГК “Дніпро-Бескид” одна з найбільших лікувально-діагностичних баз Трускавця
  • Прийом мінеральних вод відбувається в першому в Європі бюветі з системою безконтактного доступу. 
  • Весь медичний персонал санаторію має вищу кваліфікацію і у нас працює найбільше докторів та кандидатів наук серед санаторіїв Трускавця. 
 Не зволікайте, почніть піклуватись про зміцнення власного здоров’я сьогодні. 
Попередній
Далі