Все що ви хотіли знати про Трускавці в умовах карантину.

Пити Нафтусю

Нафтуся – єдина мінеральна вода в світі, що підвищує імунітет людини. Це науково доведено 23-ма докторськими і 12 кандидатськими дисертаціями.

Нульова статистика хворих в Трускавці

За період карантину в Трускавці не виявлено жодного випадку захворювання COVID-2019.

Правильна підготовка

Дорогі гості, ми нарешті готові знову відкрий для вас двері санаторію. Ми всі розуміємо, що світ вже не буде, таким як раніше. Нам тільки потрібно робити те, що ми вміємо найкраще – адаптуватися до нових умов життя. Все залишиться як раніше, крім кількох обов’язкових умов для власної безпеки та безпеки оточуючих:

 • Перед поїздкою необхідно пройти тест ІФА.
  Це експрес тест, середня вартість якого в різних містах України становить від 150 до 400 гривень. Це дуже важливо і може врятувати як ваше життя, так і вберегти інших, в разі, якщо у вас безсимптомний перебіг COVID19. Наявність довідки про пройдений тест є обов’язковою умовою при поселенні в санаторій.
 • Маски
  Згідно з протоколом Міністерства Охорони здоров’я, на території санаторію також буде необхідно носіння масок і часта дезінфекція рук.
 • Бути обережними та свідомими.
  Прості на перший погляд правила, такі як часте миття рук, зменшення кількості контактів рук зі слизовими та дотримання соціальної дистанції дозволять захистити себе й оточуючих від небезпеки.
 • Своєю чергою ми в санаторії підготуємо всі необхідні умови.
  Жоден працівник санаторії не буде допущений до роботи без проходження тесту ІФА і пред’явлення довідки. У всіх необхідних місцях будуть доступні санытайзери та інші умови для забезпечення вашої безпеки.

Як доїхати до Трускавця?

1. Потягом

Вже з 1 липня Укрзалізниця відновлює залізничне сполучення зі Львовом (90 кілометрів від Трускавця). Отже, ви зможете зручно доїхати з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Ужгорода, Івано-Франківська, Костянтинівки та ін. Залишиться лише година дороги зі Львова до Трускавця автобусом, електричкою, на таксі, або нашим трансфером.

Поїзд
Відправлення
Прибуття
Розклад
Харків – Трускавець
20:15
14:33
По парних
Київ – Трускавець (№ 049)
20:20
08:07
Щоденно
Дніпро – Трускавець
14:26
11:07
С 21.07.2020
По непарних
Харків – Стрий (№ 017 О)
15:10
06:18
По непарних
Одеса – Стрий (№ 108 Ш)
21:09
11:30
Щоденно
Запоріжжя – Стрий (№ 004 П)
14:40
07:30
По парних
Ужгород – Стрий (№ 017 Л)
13:28
17:31
По парних
Київ – Стрий (№ 081 К)
18:30
05:13
Щоденно

2. Автобусом

Так само відновлюють роботу прямі автобусні рейси з Києва, Дніпра, Львова, Івано-Франківська, Житомира, Рівного, Чернівців, Стрия та ін.

3. Автомобілем

Практично всі дороги, що ведуть до Трускавця сьогодні знаходяться в прекрасному стані, тому варіант поїздки власним автомобілем так само дуже хороший.

Трускавець сьогодні

Напевно вам цікаво як зараз виглядає курорт, чи є люди на вулицях і багато іншого. Найкраще це побачити на власні очі через онлайн веб-камери Трускавця

Ми віримо, що спільними зусиллями у нас все вдасться.
До зустрічі в Трускавці.

Вам был полезен материал? Поделитесь им с друзьями
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на email
Email
Поділитися на print
Print

Бронируйте сейчас

Бронюйте зараз

Шановні гості!
Незважаючи на загальну ситуацію з коронавірусом в Україні, курорт Трускавець та СГК “Дніпро-Бескид” зокрема, працюють в штатному режимі. Ми стали першим санаторієм у Трускавці десь весь персонал пройшов всі етапи вакцинування, також дотримуються всі необхідні норми безпеки.

Чому варто вибрати СГК “Дніпро-Бескид” саме зараз?
 
 • Весь персонал санаторію пройшов вакцинацію
 • Тільки у нас доступна унікальна Нафтуся з помірецького джерела, яка має в 10 разів більшу концентрацію органічних речовин, що сприяє більш ефективному оздоровленню та зміцненню імунітету людини.
 • Тільки у нас оздоровлення проходить з використанням унікальних мінеральних сірководневих ванн з джерела №123
 • В СГК “Дніпро-Бескид” одна з найбільших лікувально-діагностичних баз Трускавця
 • Прийом мінеральних вод відбувається в першому в Європі бюветі з системою безконтактного доступу. 
 • Весь медичний персонал санаторію має вищу кваліфікацію і у нас працює найбільше докторів та кандидатів наук серед санаторіїв Трускавця. 
 Не зволікайте, почніть піклуватись про зміцнення власного здоров’я сьогодні. 
Попередній
Далі