Санаторій “Дніпро-Бескид”

відпочинок та лікування у Трускавці

Про "Дніпро-Бескид"

СГК «Дніпро-Бескид» – це сучасний санаторно-готельний комплекс з першокласним рівнем сервісу, високопрофесійними медичними кадрами і сучасним медичним обладнанням забезпечує ефективне санаторно-курортне лікування. Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид» налічує санаторій «Дніпро» і готель «Бескид».

Санаторій «Дніпро»

Розрахований на 500 місць, розташованих в комфортабельних і затишних номерах – одномісних, двомісних, однокімнатних «напівлюкси» і двокімнатних «люксах». У будівлі санаторію під одним дахом знаходяться спальний і лікувально-діагностичний корпуси, їдальня, бар, кіноконцертний зал, аптека, бібліотека, басейн і сауна, тренажерний зал, унікальний, який не має аналогів в Україні, безконтактний бювет мінеральних вод.

Готель «Бескид»

Готель розрахований на одночасне проживання до 500 осіб – це 90 одномісних і 140 двомісних номерів, а також 50 однокімнатних «напівлюксів» і 9 двокімнатних номерів «люкс». Інфраструктура готелю – дієтична їдальня, сауна з басейном, косметичний салон, перукарня, кабінети лікарів, масажні кабінети.
Крім того біля санаторію «Дніпро» розташована платна стоянка для автомобілів, в холах обидвох корпусів безкоштовний Wi-Fi інтернет. Урізноманітнити час відпочинку і лікування допоможуть захоплюючі історико-краєзнавчі та розважальні екскурсії в кращі куточки України, екскурсії по курорту Трускавець і тури в Європу.

Санаторій Дніпро-Бескид Трускавець запрошує на лікування та відпочинок як дорослих, так і батьків з дітьми. Сезон відпочинку триває цілий рік.
Бронюйте зараз:
-25%

Знижки на всі номери

З 1 Листопада по 10 Грудня