Курівництво

Голова правління

Голова приватного акціонерного товариства Санаторій «Дніпро-Бескид», Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, академік Європейської академії проблем людини, Кавалер ордена князя Ярослава Мудрого IV і V ступеня, Повний кавалер орденів «За заслуги» I, II і III ступенів, почесний громадянин міста Трускавець, Кавалер Польського Золотого хреста «За заслуги», нагороджений почесною медаллю “Рятівникам людства” за вагомий внесок у боротьбі з наслідками Чорнобильської катастрофи протягом останніх 35 років – ЧЕБАНЕНКО Олександр Іванович

Головний лікар

Лікувальний корпус СГК «Дніпро-Бескид» очолює наймолодший доктор медичних наук в Україні, заслужений лікар України – Чебаненко Людмила Олександрівна.

Керівники медичних відділень:

Закусило Ольга Олександрівна – завідуюча терапевтичним відділенням корпусу «Дніпро», лікар вищої категорії.

Грінченко Борис Вікторович – завідувач урологічного відділення корпусу «Дніпро», кандидат медичних наук, лікар вищої категорії.

Федяєва Світлана Іванівна – лікар-фізіотерапевт, кандидат медичних наук.

Бульба Алла Яківна – лікар ультразвукової діагностики, доктор медичних наук.

Снігур Олег Васильович – завідувач відділенням корпусу «Бескид», лікар вищої категорії.

Успішний життєвий шлях

Чебаненко Олександр Іванович – трудову діяльність починав хірургом-урологом Дрогобицької районної лікарні в 1973 р

За роки керівництва А.І.Чебаненко побудовано і введено в експлуатацію санаторій «Дніпро» на 450 місць та готель «Бескид» на 500 місць, три 72-квартирних житлових будинки для працівників оздоровниці, котельню в мікрорайоні м.Трускавця та дві мінікотельні з сучасною технологією; крім цього створена новітня потужна лікувально-діагностична база комплексу «Дніпро-Бескид».

В ПрАТ “Санаторно-готельний комплекс” Дніпро-Бескид “працює висококваліфікований медичний персонал: три заслужених лікаря України, чотири заслужені працівники охорони здоров’я України, чотири доктора медичних наук. За роки існування оздоровниці в ній оздоровилося понад півмільйона громадян з України, Росії, Білорусі, Польщі, Німеччини, Латвії, Литви, Естонії, Узбекистану, Азербайджану, Грузії, Молдови, Ізраїлю, США, Канади та інших країн. Олександр Чебаненко особливу увагу приділяє плідній співпраці з туристичними фірмами сусідніх держав, лікування їх громадян, створення дружніх і братерських відносин.

О.І.Чебаненко був ініціатором заснування і відкриття підсобного рибного господарства, єдиного в Трускавці хлібозаводу, свиноферми, господарства з вирощування великої рогатої худоби, м’ясопереробного комплексу, заводу мінеральних вод.

Колектив оздоровниці, очолюваний А.І.Чебаненко, з року в рік тримає лідерство як кращий платник податків.

Автор 76 наукових праць, двох винаходів і 11 монографій, дві з яких пов’язані з чорнобильськими проблемами. Зокрема, остання під промовистою назвою «Бальзам на чорнобильські рани».

1973
Хірург-уролог Дрогобицької районної лікарні в 1973 р

1975
Завідувач відділом санаторію «Кристал» м.Трускавця, старший інспектор лікувально-профілактичного відділу Трускавецької терради.

1977
Головний лікар санаторію «Дніпро», а з 1997 року – голова правління, головний лікар Приватного акціонерного товариства «Санаторно-готельний комплекс« Дніпро-Бескид».

1986
Колектив оздоровниці під керівництвом А.І.Чебаненко одним з перших в Україні, через місяць після аварії на ЧАЕС, розгорнув реабілітаційне відділення для лікування хворих Чорнобильської АЕС. Тоді тут взяли 134 ліквідатора, майже всю зміну третього реактора, проявивши неабиякий лікарський талант, чуйність, професіоналізм при оздоровленні тих, хто боровся за життя на Землі.

1997
Санаторій «Дніпро» і готель «Бескид» вийшли з «Укрпрофоздоровниця» і вперше в Україні було створено закрите акціонерне товариство за участю Фонду Держмайна України. Колектив оздоровниці, очолюваний А.І.Чебаненко, з року в рік тримає лідерство як кращий платник податків.

1998
У санаторії «Дніпро» вперше в Україні було придбано апарат «Термоспек-1000ТМ» виробництва Ізраїль і освоєний метод безопераційного лікування аденоми передміхурової залози. В даний час в оздоровниці, завдяки А.І.Чебаненко, створена ціла школа безопераційного лікування цієї загрозливої хвороби.

2002
Чебаненко О.І. очолює вперше відкриту в Україні в Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. Івана Франка кафедру курортного менеджменту на базі приватного акціонерного товариства «Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид», що спеціалізується на підготовці менеджерів готельного, курортного та туристичного сервісу.

2004
ПрАТ «Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид» став переможцем Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України» у номінації «Послуги».

2004
А.І.Чебаненко – голова правління спеціальної економічної зони “Курортополіс Трускавець”, де впроваджено 25 інвестиційних проектів кошторисною вартістю 97,9 млн.доларів США, які спрямовані на розвиток санаторно-оздоровчої інфраструктури курорту Трускавець.

2006
Переможець Національного бізнес-рейтингу, нагороджений дипломом з присвоєнням звання «Лідер галузь». C 1998 р А.І.Чебаненко очолює на курорті м.Трускавець науково-виробничу групу клінічної бальнеології і фізіотерапії інституту фізіології ім. О.Богомольця Академії наук України.

2006
Обраний депутатом Трускавецької міськради, де очолив комісію з питань бюджету. З перших днів відкриття дитячого будинку «Оранта» (м.Дрогобич), Олександр Іванович Чебаненко піклується про дітей-сиріт, які виховуються в ньому. Постійно допомагає інвалідам, ветеранам, пенсіонерам та малозабезпеченим сім’ям. За його участю була розроблена проектно-кошторисна документація і ведеться будівництво п’яти церков різних конфесій. За заслуги перед Церквою нагороджений орденами «Христа-спасителя», «Князя Володимира Великого», «Святого Архистратига Михаїла», «Апостола Андрія Первозванного», «Георгія Побідоносця», «Святого Князя Остроцкого».

2007
Олександру Івановичу Чебаненко присвоєно звання «Почесний громадянин міста Трускавець».

2010
На виборах до Львівської обласної ради (15 мажоритарний округ) трускавчани довірили йому представляти їх інтереси в обласній раді і переважною більшістю голосів обрали депутатом Львівської обласної ради. Олександр Іванович є членом депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності.

2021
Нагороджений почесною медаллю “Рятівникам людства” за вагомий внесок у боротьбі з наслідками Чорнобильської катастрофи протягом останніх 35 років.

Бронюйте зараз:
-25%

Знижки на всі номери

З 1 Листопада по 10 Грудня