Конференц-сервіс

Конференц-зали в Трускавці

Для організації конференції не підійде звичайний актовий зал або кімната з безліччю стільців. Зал повинен бути розташований в будівлі з гарним фасадом і великою парковкою: учасники конференції зберуться всього на один-два дні, і перше враження – найважливіше. Вам знадобиться обладнання для проекції відео, трансляції звуку (можливо, для синхронного перекладу). Буде потрібно окремий простір для реєстрації учасників та кава-брейків. Саме тому є зали, спеціалізовані на проведенні конференцій – вони не здаються під інші види подій. Оренда в них коштує в 1,5-2 рази дорожче. Однак, ви зрозумієте, що це виправдовує себе, якщо спробуєте самі наповнити неспеціалізований зал усім обладнанням, яке необхідне для конференції. Вийде дорожче. Актові, концертні та театральні зали – тут. Конференц-зали в санаторії “Дніпро-Бескид” – це обладнані просторі зали для презентацій і конференцій. Тут ваш захід пройде на вищому рівні. Замовляйте майданчики на сайті, уточнюйте усі питання, що цікавлять вас і проводьте успішні події.

Кіноконцертний зал санаторію “Дніпро”

У корпусі “Дніпро” розташований великий кіноконцертний зал місткістю до 500 чоловік, обладнаний всім необхідним Світловим і звуковим обладнанням для проведення заходів на найвищому рівні.

Конференц-зал готелю “Бескид”

У готелі “Бескид” розташований затишний конференц-зал місткістю до 50 осіб, обладнаний всім необхідним світловим і звуковим обладнанням для проведення зустрічей і семінарів в Трускавці.
Бронюйте зараз:
-25%

Знижки на всі номери

З 1 Листопада по 10 Грудня