Програма реабілітації після COVID-19

Санаторій Дніпро-Бескид став першим в Трускавці де розробили і впровадили комплексну програму реабілітації після COVID-19 з використанням унікальних мінеральних вод.

Відомо, що так званий «постковідній синдром», або тривалість проявів симптомів коронавирусной хвороби, може тривати 12 і більше тижнів від початку захворювання. Симптоми можуть проявлятися з боку будь-якої системи організму пацієнта, але найчастіше це дихальна, серцево-судинна та нервова.

Також серед симптомів «постковідного синдрому» відзначають неврологічні розлади, наприклад, тривала слабкість навіть після легкого перебігу хвороби, порушення сну і виражена слабкість. Нерідкі також і когнітивні розлади – порушення пам’яті і функцій вищої нервової системи.

Українські фахівці з їх колеги з ЄС на США рекомендують відновну терапію, фізичну реабілітацію, повноцінне харчування і нормальний сон. Пацієнти з чіткими скаргами потребують додаткового обстеження і корекції, якщо це необхідно.

Сьогодні десятки тисяч українців страждають від постковідного синдрому, багатьом необхідна тривала реабілітація. Вірус агресивно атакує легені, а ускладнення можуть поширюватися на нервову, серцево-судинну системи та органи травлення. Тому фахівці СГК “Дніпро-Бескид” разом з фахівцями Державного підприємства “Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України” розробили дієві методи які вже допомогли багатьом повернутися до звичайного режиму життя.

Лікування з використанням Помірецька Нафтусі

Програма реабілітації пацієнтів з постковіднім синдромом в санаторно-готельному комплексі “Дніпро-Бескид” є унікальною і ексклюзивної, адже тільки тут є можливість проводити ефективну реабілітацію з використанням Помірецька “Нафтусі”, яка відома з 1936 року, і не має аналогів в світі. Склад корисних бактерій в десять разів більше всіх існуючих аналогів, а також значно менше мінералізація, що дозволяє швидше засвоюватися організмом людини. Науково доведено, що Нафтуся єдина в світі «жива вода», яка зміцнює імунітет людини. Вперше про лікувальні властивості «Нафтуся» було описано в роботах «Сeplice» королівського (польського) лікаря Вайцеха Очко в 1578 році. Прийом води здійснюється в першому бюветі з системою безконтактного доступу.

Лікування природними сірководневими ваннами з джерела №123

Також тільки пацієнти СГК “Дніпро-Бескид” проходять реабілітацію з використанням природного сірководневої мінеральної води зі свердловини №123, одне з найстаріших джерел, відомого ще з 1836 року.

Під час купелей сірководень проникає в організм людини через шкіру і слизові оболонки, а також через легені при диханні. В результаті дії сірководню нормалізується артеріальний тиск, збільшується швидкість кровотоку і сповільнюється серцевий ритм, поліпшується обмін речовин, зменшуються прояви різних запальних процесів, зміцнюються міжхребцеві хрящові диски, підвищується споживання кисню, посилюється легенева вентиляція. Сірководневі ванни сприяють нормалізації імунної та нервової систем. Пацієнти стають спокійними, у них поліпшується сон і настрій.

Використання унікальних мінеральних вод в комплексі із сучасною лікувально-діагностичною базою і високо кваліфікованим медичним складом робить програму максимально ефективною. Це дозволяє повернутися до звичайного режиму життя в найкоротші терміни.

Пацієнти, вже пройшли програму реабілітації відзначають значні поліпшення, вже після перших днів лікування вони можуть пересуватися без задишки, зменшується кашель, поліпшується сон і загальний стан.

Реабілітація необхідна пацієнтам зі скаргами на кашель, поганий сон, втома, і серцево-судинні захворювання. Для таких пацієнтів фахівці СГК “Дніпро-Бескид” розробили індивідуальної програми реабілітації. Тим хто переніс пневмонію пропонують процедури допоможуть відновити легкі вражені COVID-19.

Тільки в нашому санаторії розроблена і діє програма реабілітації пацієнтів, які перехворіли на COVID-19 затверджена фахівцями Державного підприємства "Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України".

Мета програми:

Відновлення функції органів дихання та інших систем організму після перенесеної коронавирусной інфекції, зміцнення імунітету.

Показання для лікування:

  • Реконвалесценция після перенесеної пневмонії, в тому числі викликаної коронавирусной інфекцією
  • Хронічні захворювання дихальних шляхів, включаючи хронічну обструктивну хворобу легенів, бронхіальна астма, дихальна недостатність

Лікувальний ефект:

  • Відновлення тканинного дихання
  • Покращення функції дихальної системи
  • Нормалізація циркуляції крові і обміну речовин
  • Покращення загального самопочуття
  • Зміцнення імунітету

Проживання:

Перебування в комфортабельних двомісних номерах зі всіма зручностями.

Тривалість програми:

Для найкращого лікувального ефекту рекомендовано 10-14 днів реабілітації.

Вартість програми:

У вартість реабілітаційної програми входить проживання харчування, діагностика і лікування, вартість програми від 720 грн на добу, також діють і акційні пропозиції.

Бронюйте зараз:
-25%

Знижки на всі номери

З 1 Листопада по 10 Грудня