З першого дня масштабної війни ПрАТ СГК «Дніпро-Бескид» прийняв та розмістив у себе понад 1000 тимчасових переселенців

Російське неспровоковане військове вторгнення кинуло виклик усій Україні. Тисячі воїнів стали на захист нашої держави, а цивільні мешканці українських міст були вимушені покинути власні домівки, рятуючи себе та своїх близьких від ворожої навали.

З першого дня масштабної війни ПрАТ СГК «Дніпро-Бескид» прийняв та розмістив у себе понад 1000 тимчасових переселенців з регіонів, що перебувають близько або безпосередньо у зоні бойових дій. Мешканці санаторію забезпечені усім необхідним для проживання та підтримки зв’язку.

Голова «Дніпро-Бескид» Олександр Чебаненко продовжує опікуватися гуманітарними та військовими потребами міста Трускавець. Так він продовжує опікуватись сиротинцем при церкві Святого Миколая, який організував раніше. Крім того, він домовився про допомогу із німецькими партнерами – з дня на день до санаторію будуть доставлені медикаменти, дитяче харчування та продукти для тимчасових переселенців.

Разом із гуманітарним вантажем для військових ЗСУ та бійців територіальної оборони Трускавця будуть доставлені бронежилети та каски. Олександром Чебаненко також були замовлені та придбані 20 протитанкових їжаків, надається допомога волонтерським організаціям Трускавця та місцевим загонам тероборони.

Сьогодні деякими локальними медіа поширюються свідомо неправдиві чутки щодо власності санаторію. Повідомляємо, що ПрАТ СГК «Дніпро-Бескид» є на 100% власністю України. У січні 2022 року зі складу акціонерів було виведено всіх російських і білоруських власників, а їхні акції були вилучені та передані безпосередньо до ПрАТ СГК «Дніпро-Бескид». Закликаємо не вдаватись до маніпуляцій, перевіряти інформацію та не розхитувати єдність українців у цей складний та важливий для країни період.

Слава Україні!

Бронюйте зараз:
-25%

Знижки на всі номери

З 1 Листопада по 10 Грудня