Ароматерапія в Трускавці

Лікування за допомогою ароматерапії

Ароматерапія – явище не таке поширене серед звичайних українців в силу недостатньої інформативності. Однак практика показує, що лікування за допомогою ароматерапії приносить очевидний прогрес в нормалізації фізіологічного, психологічного стану людини. Пропадає сонливість, з’являється енергія, депресія змінюється радісним відчуттям, поліпшується функціонування кровоносної судини, негативний вплив цілого ряду недуг помітно знижується.

Особливості ароматерапії

Перш за все, слід сказати, що нетрадиційна медицина ароматерапія Трускавець підійде далеко не всім. При наявності алергічних реакцій або високої чутливості шкіри до ефірних масел. Необхідно розуміти, що передозування ароматичними засобами негативним чином позначиться на самопочутті, тому тільки під наглядом фахівця допускається лікування за допомогою ароматерапії Трускавець з гарантією отриманням необхідного результату.

Передбачено безліч видів лікувальної ароматерапії:

  1. Очищаючі (розмарин, лимон, лаванда, апельсин, герань, тубероза, шавлія).
  2. Збуджуючі (жасмин, мандарин, троянда, іланг-іланг, сандал, бігардія, бергамот, кардамон, герань).
  3. Тонізуючі (гвоздика, меліса, м’ята, цитронелла, імбир, мускатний горіх, базилік, пальмароза, чебрець, бей, ялиця, кориця, шавлія).
  4. Розслаблюючі (материнка, ялівець, жасмин, лаванда, ромашка, мирра, валеріана, ладан).
  5. Гармонізують (материнка, троянда, майоран, герань, мандарин, мімоза, жасмин, сандал).
  6. Зміцнюють (дудник, базилік, м’ята, лимон, лаванда, кедр, меліса).
  7. Освіжаючі (м’ята, мандарин, лимон, ялиця, апельсин, безсмертник).
  8. Стимулюючі (чорний перець, мускатник, вербена, ісопу, гвоздика, розмарин, лимон, евкаліпт).
  9. Заспокійливі (меліса, бігардія, кріп, ромашна, ваніль).

Як можна зрозуміти, ароматерапія в Трускавці вкрай багатогранна, тому її слід неодмінно випробувати в дії. Приїжджайте в оздоровчий санаторій, що розташувався неподалік від величних Карпат. Персонал санаторію доброзичливий по відношенню до всіх гостей, пропонуючи свою допомогу у вирішенні дрібних проблем з облаштуванням.

Переконані, що всього одна ароматерапія в санаторії Трускавець кардинально змінить ставлення до магії ароматів, що активно вивчається кваліфікованими фахівцями загальновідомих SPA-салонів. У поєднанні з гарячими ваннами, масажними процедурами, сумарний ефект релаксації оперативно досягає свого апогею!

Бронюйте зараз:
-25%

Знижки на всі номери

З 1 Листопада по 10 Грудня