Лікування за допомогою грязі Мертвого моря

Грязьові аплікації з грязями Мертвого моря

Грязьові ванни протягом десятків років вважаються ефективної лікувальної терапією. Унікальність такого методу криється у вкрай малій зернистості бруду (приблизно 45 мікрон), завдяки чому вона стає максимально ідентичною мазі, використовуваної в косметичних цілях. Саме тому грязьові аплікації з брудом Мертвого моря настійно рекомендуються всім тим, хто хоче позбутися від вікових змін шкіри.

Особливості грязьових аплікацій Мертвого моря

Грязь Мертвого моря істотно відрізняється від звичайної бруду, що з’являється при інтенсивних дощах. Вони містять у собі біохімічний комплекс, повністю натуральний і без будь-яких добавок. Наноситься грязі Мертвого моря в санаторії Трускавець дуже легко, зберігаючи тепло. Адаптація організму почнеться негайно, завдяки чому активується мікроциркуляція крові, тканинне дихання, регенераційні процеси. Нормалізація роботи потових, сальних залоз + відновлення росту волосся – все це також є заслугою вищепредставленими компонента.

Практика показує, що грязі Мертвого моря в Трускавці вже з перших застосувань дозволяє досягти відчутних результатів для організму. При тривалій лікувальної терапії негативний вплив багатьох хвороб, пов’язані зі станом шкіри, вдасться мінімізувати. Насолодитися комплексним релаксом, поки будуть відбуватися загоюють процеси, можна в оздоровчих санаторіях Трускавця. Тут кожна людина зможе відмінно провести вихідні або відпустку, далеко від повсякденної метушні.

Застосування грязів Мертвого моря

Передбачено вплив бруду в наступних випадках:

  1. Зняття стресу, нормалізація психологічного стану, профілактика захворювань.
  2. Боротьба з целюлітом, в’ялістю шкіри.
  3. Протидія надмірної ваги.

Підручні пристосування для всіх випадків будуть однаковими, проте методика того, як застосовується бруд мертвого моря для суглобів Трускавець, відрізняється. Принципово важливо звертатися за послугами грязьових обгортань виключно до професіоналів. Знайти якісні послуги за помірними розцінками завжди вийде в оздоровчих санаторіях Трускавця, розташованих поблизу українських Карпат.

Якщо вважаєте, ніби озокеритові аплікації з брудом Мертвого моря не настільки ефективні, тоді ознайомтеся з реальними відгуками людей, які пройшли через подібні процедури. Грязьові обгортання вибирають не тільки пересічні громадяни, але також представники шоу-бізнесу, чия зовнішність повинна бути бездоганною!

Бронюйте зараз:
-25%

Знижки на всі номери

З 1 Листопада по 10 Грудня